Tavoline per Femije Avengers

BM022284
4, 900 Lek
4, 000 Lek
Kursen: 900 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Tavoline per femije Avengers, e perbere prej druri.

Seti permban nje tavoline dhe dy karrige.

E rekomandueshme per femije mbi 3 vjec.

Ideale per ta vendosur ne dhomen e femijes tuaj, per te bere detyrat apo te luaje. Gjithashtu mund ta vendosni edhe ne ambiente te jashtme.

Seti eshte me personazhet me te dashur te femijeve, superheronjte e Avengers.

Përmasat: 60*60*44 cm

Dimensionet:
60*60*44 cm
Materiali:
Dru
Modeli:
Avengers
Pesha:
4.00
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë