Shapka me Push sipër

BM7021438
990 Lek
In stock
+
Add to wish list
B&S Shoes
B&S Shoes ofron këpucë të ndryshme për femra dhe meshkuj. Atlete të shumëllojs...

Shapka me Push sipër

Shapka mjaft praktike, fine dhe të rehatshme.

Shapkat janë me push sipër, me ngjyra të ndryshme si gri, rozë dhe të zezë.

Vijnë në numrat: 36, 37, 38, 39, 40, 41

Mund t'i kombinoni me veshje të ndryshme dhe mund t'i vishni për përditë apo edhe në plazh

Ngjyrat
Ngjyra:
Gri

No posts found

Write a review

Similar products

Free shipping
2, 200 Lek
Free shipping
1, 200 Lek
Free shipping
Save 27%
3, 000 Lek 2, 200 Lek
Free shipping
Save 27%
3, 000 Lek 2, 200 Lek
Free shipping
1, 990 Lek
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase