Set veglash dore 8609A

BM898334
2, 450 Lek
1, 500 Lek
Kursen: 950 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Set veglash dore 8609A

Nuk eshte asnjehere e tepert te keni ne shtepite tuaja nje set te tille, nuk i dihet se kur mund t'ju duhet.

Seti permban vegla te ndryshme si pinca, kaçavida te ndryshme, thike prerese, meter dhe me shume, te vendosura ne nje çante veglash dore. 

Modeli:
8609A
Pesha:
1.25 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Të Ngjashme

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë