Set furcash per Make Up

Kurse 67%
BM490460
3, 000 Lek
1, 000 Lek
Kursen: 2, 000 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Set furcash per Make Up

  • Furça profesionale per Make Up
  • Seti permban 5 furça me madhesi dhe funksione te ndryshme
  • Bishti i furçave eshte i perbere nga plastike cilesore
  • Vijne ne dy ngjyra blu dhe gold
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
Blu

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë