Set furcash profesional per Make Up

Kurse 20%
BM654465
7, 500 Lek
6, 000 Lek
Kursen: 1, 500 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Perfito nje Set Make Up Falas

Me Blerjen e nje Seti Furcash Profesionale per Make Up, ju perfitoni nje Set Make Up Falas!

=
Çmimi para Uljes6, 500 Lek
Çmimi për të gjithë6, 000 Lek

Set furcash profesional per Make Up

  • Seti permban 26 furça me madhesi dhe funksione te ndryshme
  • Furçat jane te bera nga qime kafshesh te ndryshme
  • Bishti eshte i perbere prej druri dhe pjesa metalike eshte baker
  • Furçat jane te vendosura ne nje çante te vogel lekure
  • Vijne ne 3 ngjyra, roze, gri dhe kafe e lehte
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
Rozë

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë