Aksesor per Lavaman

BM110441
650 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Aksesor per Lavaman, materiali plastike e forte dhe cilesore. 

Njera ane mbushet me solucion ose sapun te lengshem ndersa ne anen tjeter mund te vendosni sfungjerin ose rrjeten e telit.

Do te shmangni rremujen ne lavaman, duke i pasur te gjithe aksesoret ne nje vend te vetem. 

Mban deri ne 200 ml detergjent te lengshem.

Dimensionet:
7.5*16*21 cm
Materiali:
Plastike
Vendi Prodhimit:
Kine

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM493383
Mbajtese per furçat e dhembeve.  E perbere nga plastike shume cilesore.  Praktike dhe e thjeshte ne montim.  Mban deri ne 5 furça.  Ne çmim perfshihet vetem mbajtesja e furçave, JO furçat e dhembeve!
Vendi ProdhimitKine
500 Lek
In stock
BM461729
Mbajtese Aksesoresh per Tualet Materiali: Inoks Te thjeshta per t’u montuar, praktike dhe i pastroni me lehtesi. Ngjitet ne mur me ane te 4 pllakave ngjitese. Ngjitesi adeziv eshte krijuar posaçerisht per te mos i demtuar pllakat tuaja dhe te ngjiten me lehtesi. Krijuar nga inoks...
2, 800 Lek
In stock
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin