Abazhure te varur

BM490605
Get 20% Discount !
To end of promotions remains:
6, 200 Lek
4, 960 Lek
You save: 1, 240 Lek
In stock
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Shipping time and rates:

Abazhur i varur stil Amerikan me 3 llampa ne forma gjeometrike. 

I thjeshte dhe klasik ky ambazhur eshte i perbere prej metali. 

Mund te varen deri ne 1 meter ose me pak, ne varesi te gustos tuaj. Mund t'i vendosni te gjitha llampat ne nje gjatesi ose edhe ne gjatesi te ndryshme.

Mund t'i vendosni ne dhomen e ndenjes, siper tavolines se ngrenies, ne verande apo ambiente te tjera sipas deshires. 

Llampat nuk jane te perfshira ne çmim.

Materiali:
Metalike
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
E Zezë

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM561591
BalkMall Dimensionet: 36 cm x 6.5 cm Materiali: Metalike Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
700 Lek
In stock

Similar products

Save 20%
Promotion
1, 800 Lek 1, 440 Lek
2, 200 Lek
Save 20%
Promotion
7, 500 Lek 6, 000 Lek
Save 20%
Promotion
2, 400 Lek 1, 920 Lek
Save 20%
Promotion
2, 400 Lek 1, 920 Lek
Save 20%
Promotion
1, 000 Lek 800 Lek
Save 20%
Promotion
2, 400 Lek 1, 920 Lek
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin