Abazhure te varur

BM490605_0788
6, 200 Lek
Out of stock
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...

Abazhur i varur stil Amerikan me 3 llampa ne forma gjeometrike. 

I thjeshte dhe klasik ky ambazhur eshte i perbere prej metali. 

Mund te varen deri ne 1 meter ose me pak, ne varesi te gustos tuaj. Mund t'i vendosni te gjitha llampat ne nje gjatesi ose edhe ne gjatesi te ndryshme.

Mund t'i vendosni ne dhomen e ndenjes, siper tavolines se ngrenies, ne verande apo ambiente te tjera sipas deshires. 

Llampat nuk jane te perfshira ne çmim.

Materiali:
Metalike
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
E Bardhë

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM561591
BalkMall Dimensionet: 36 cm x 6.5 cm Materiali: Metalike Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
700 Lek
In stock

Recently Viewed

Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin