Ambazhure te varur

BM490605
6, 200 Lek
5, 500 Lek
You save: 700 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Ambazhur i varur stil Amerikan me 3 llampa ne forma gjeometrike. 

I thjeshte dhe klasik ky ambazhur eshte i perbere prej metali. 

Mund te varen deri ne 1 meter ose me pak, ne varesi te gustos tuaj. Mund t'i vendosni te gjitha llampat ne nje gjatesi ose edhe ne gjatesi te ndryshme.

Mund t'i vendosni ne dhomen e ndenjes, siper tavolines se ngrenies, ne verande apo ambiente te tjera sipas deshires. 

Llampat nuk jane te perfshira ne çmim.

Materiali:
Metalike
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
E Zezë

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM561591
Varese per askesore te ndryshem.  Mund ta vendosni ne kuzhine, sallon, tualet, verande, ballkon, zyra, dhoma nderrimi, etj. Pllaka ngjitese eshte metalike. Nuk keni pse te shponi murin, varesja eshte me ngjitje. Ka 6 varese, ku mund te varni enet e kuzhines, peshqirat, çadrat,...
Vendi ProdhimitKine
700 Lek
In stock
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin