Kosh Mbeturinash i Palosshem

BM4401649
600 Lek
I Disponueshëm
+
Mix Shop
Mix Shop është dyqani më i ri online me produktet më cilësore për shtëpinë tuaj, duke ...


Kosh Mbeturinash i Palosshem

Krijuar nga plastike dhe silikon me cilesi te larte, jetegjate dhe i qendrueshem.

Koshi i plehrave mund te varet ne deren e kuzhines, deren e bufese ose kudo tjeter per te kursyer hapesire.

Dizajn i palosshem, nuk do te zere hapesiren ne kuzhine. Kur nuk e perdorni, mund ta palosni dhe ta hapni kur e perdorni.

Mund te perdoret gjeresisht ne kuzhina, konvikte, dhoma ndenjeje, dhoma gjumi, makina, zyra etj. E perkryer per te mbajtur dhomen tuaj te paster dhe te rregullt.

Permasat: 21 x 21 x 24 cm

Kapaciteti: 8 L

Dimensionet:
21 x 21 x 24 cm
Materiali:
Silikon & Plastike

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Produkte të blera së bashku

BM210377
BalkMall Pesha: 0.20 kg Vendi Prodhimit: Kine Ngjyra: Blu
Vendi ProdhimitKine NgjyraBlu
650 Lek
I Disponueshëm

Të Ngjashme

Transport Falas
3, 300 Lek
Transport Falas
2, 800 Lek
Transport Falas
2, 500 Lek
Transport Falas
Kurse 33%
1, 500 Lek 1, 000 Lek
Transport Falas
Kurse 33%
3, 000 Lek 2, 000 Lek
Transport Falas
Kurse 23%
2, 600 Lek 2, 000 Lek
Transport Falas
2, 000 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë