Kosh per rrobat e palara

Save 40%
BM501565
1, 000 Lek
600 Lek
You save: 400 Lek
Availability: 7 item(s)
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Kosh per rrobat e palara

Mblidhini rrobat e palara ne nje vend te vetem pa bere shume rremuje neper shtepi

Te thjeshte dhe praktike. 

Te perbere nga rrobe shume cilesore keto kosha jane zgjidhja perfekte per rrobat e palara. 

Vijne ne 4 ngjyra te ndryshme, kafe, blu, jeshile dhe roze.

Dimensionet:
35*25*37cm
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
Jeshile

No reviews found

Similar products

Free shipping
3, 300 Lek
Free shipping
2, 800 Lek
Free shipping
2, 500 Lek
Free shipping
Save 33%
1, 500 Lek 1, 000 Lek
Free shipping
Save 33%
3, 000 Lek 2, 000 Lek
Free shipping
Save 23%
2, 600 Lek 2, 000 Lek
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase