Mbajtese Aksesoresh per Tualet

BM517728
1, 050 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Mbajtese Aksesoresh per Tualet

Materiali: Inoks

Te thjeshta per t’u montuar, praktike dhe i lani me lehtesi.

Te pershtatshme per t'i vendosur ne cepat e mureve te tualetit. 

Ngjitesi adeziv eshte krijuar posaçerisht per te mos i demtuar pllakat tuaja dhe te ngjiten me lehtesi. Krijuar nga inoks cilesor dhe qe nuk ndryshket, padyshim eshte investimi me i mire ne banjen tuaj.

Mund te vendosni aksesore te ndryshem si shampo, sapune, kremera etj, pa u shqetesuar per hapesiren dhe peshen. Krijuar per te duruar ujin.

Mund ta perdorni edhe ne kuzhine per te ruajtur erezat, salcat dhe gjera te tjera.

Kurseni hapesire dhe sistemoni tualetin tuaj.

Montimi eshte mjaft i thjeshte, mund te vendoset ne çdo siperfaqe te lemuar, por sigurohuni qe nuk ka boshllek nen ngjitesin para se ta vendosni. Gjithashtu duhet t’i mbani siperfaqet e thata para montimit.

Pesha maksimale: 5 kg

Permasat: 29*21.5*4cm

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM461729
Mbajtese Aksesoresh per Tualet Materiali: Inoks Te thjeshta per t’u montuar, praktike dhe i pastroni me lehtesi. Ngjitet ne mur me ane te 4 pllakave ngjitese. Ngjitesi adeziv eshte krijuar posaçerisht per te mos i demtuar pllakat tuaja dhe te ngjiten me lehtesi. Krijuar nga inoks...
2, 800 Lek
In stock
BM309715
Zbukuroni shtepine tuaj me keto Raft Kepucesh Portative. Te thjeshte, komode, praktike dhe me çmime shume ekonomike! 1 - Keto rafte jane te perbere nga materiale ECO - Friendly, te pademshem per mjedisin! Pjesa e struktures eshte e perbere nga çelik special, rezistent ndaj ndryshkut....
3, 800 Lek
In stock
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin