Mbajtese Aksesoresh te Ndryshem

BM380727
1, 100 Lek
Availability: 11 item(s)
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Mbajtese Aksesoresh te Ndryshem

Materiali: Inoks

Te thjeshta per t’u montuar, praktike dhe i lani me lehtesi.

Ngjitesi adeziv eshte krijuar posaçerisht per te mos i demtuar muret tuaja dhe te ngjiten me lehtesi. Krijuar nga inoks cilesor dhe qe nuk ndryshket, padyshim eshte investimi me i mire ne banjen tuaj.

Mund te vendosni aksesore te ndryshem si shampo, sapune, kremera etj, pa u shqetesuar per hapesiren dhe peshen. Krijuar per te duruar ujin.

Mund ta perdorni edhe ne kuzhine per te ruajtur erezat, salcat dhe gjera te tjera.

Kurseni hapesire dhe sistemoni kuzhinen apo tualetin tuaj.

Montimi eshte mjaft i thjeshte, mund te vendoset ne çdo siperfaqe te lemuar, por sigurohuni qe nuk ka boshllek nen ngjitesin para se ta vendosni. Gjithashtu duhet t’i mbani siperfaqet e thata para montimit.

Pesha maksimale: 5 kg

 Permasat: 32*13.4*9.4cm

No reviews found

Customers also bought

BM210377
BalkMall Pesha: 0.20 kg Vendi Prodhimit: Kine Ngjyra: Blu
Vendi ProdhimitKine NgjyraBlu
650 Lek
Availability: 1 item(s)
Save 20%
BM783782
BalkMall
1, 500 Lek 1, 200 Lek
You save: 300 Lek
Availability: 72 item(s)

Similar products

Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase