Ndriçues Led per Foto/Video 26 cm

BM922689
2, 950 Lek
2, 200 Lek
You save: 750 Lek
Availability: 1 item(s)
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Ndriçues led per te bere foto ose video.

Diametri 26 cm.

Vjen bashke me trekembeshin me gjatesi te rregullueshme me makismumin deri ne 2.1 m.

Ideale per te bere foto me ndriçimin qe ju deshironi.

Mund te vendosni telefonin dhe beni foto e video te ndryshme, ne varesi te asaj çka ju nevojitet.

E pershtatshme sidomos per sallonet estetike, per video tutorial, per influencers, blogerat, personat qe ju nevojitet per punen e tyre. Duke qene se sot YouTube dhe rrjetet e tjera sociale jane nje burim te ardhurash, ky ndriçues LED do t’ua lehtesoje punen, duke bere videot ideale.

Tripodi eshte i bere nga aliazh alumini me cilesi te larte, me qendrueshmeri te mjaftueshme.

E thjeshte ne perdorim, mund ta vendosni telefonin lehtesisht ne çdo pozicion qe deshironi.

Mbajtesi i telefonit eshte i pershtatshem per te gjithe llojet e smartfoneve. Mund te rregullohet 360 grade. Ju do te mund te rregulloni kendin sipas nevojes per te siguruar drite perfekte.

Dimensionet:
diametri 26 cm
Pesha:
1.00 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

No reviews found

Customers also bought

BM8911674
BalkMall
500 Lek
Availability: 4 item(s)

Similar products

Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase