​Raft Organizues Bamboo me 5 Kate

Transport Falas
BM8641598
4, 800 Lek
I Disponueshëm
Çmimi në pikë: 4800 points
+
Mix Shop
Mix Shop është dyqani më i ri online me produktet më cilësore për shtëpinë tuaj, duke ...


Raft Organizues Bamboo me 5 Kate

Ideale per t’u vendosur ne çdo cep te shtepise, bareve, restoranteve apo hapesirave te tjera sipas deshires tuaj.

Mjaft praktike dhe mund ta perdorni per te vendosur sende te ndryshme, libra, vazo me lule, etj.

Fale materialit cilesor prej bamboo dhe ngjyres natyrale te drurit e ben shume te pershtatshme per çdo ambient.

Nuk ze shume hapesire dhe mund te dekoroni çdo ambient te shtepise tuaj.

Vjen me 5 kate, si dhe ne 2 opsione ku raftet jane ne ngjyren natyrale te drurit, si dhe ne opsionin e rafteve ne ngjyre te bardhe

Permasat: 30 x 30.48 x 155 cm

Dimensionet:
30 x 30.48 x 155 cm
Materiali:
Bamboo

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Të Ngjashme

Transport Falas
3, 300 Lek
Transport Falas
2, 800 Lek
Transport Falas
2, 500 Lek
Transport Falas
Kurse 33%
1, 500 Lek 1, 000 Lek
Transport Falas
Kurse 33%
3, 000 Lek 2, 000 Lek
Transport Falas
Kurse 23%
2, 600 Lek 2, 000 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë