Set me 6 Qirinj Aromatike

Free shipping
Save 33%
BM1391640
3, 000 Lek
2, 000 Lek
You save: 1, 000 Lek
Availability: 20 item(s)
Price in points: 2000 points
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Set me 6 Qirinj Aromatike

Qirinj aromatike, me 6 aroma dhe ngjyra te ndryshme. 

Aromat jane: Arome molle, livando, oqeani, vanilje, trendafil dhe mandarine.

Ena ku jane te vendosur qirinjte eshte prej qelqi. 

Ndriçojne me shume se qirinjte e zakonshem.

No reviews found

Similar products

Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase