Varese pantallonash 5 në 1

BM1931653
600 Lek
I Disponueshëm
+
Mix Shop
Mix Shop është dyqani më i ri online me produktet më cilësore për shtëpinë tuaj, duke ...


Varese pantallonash 5 ne 1

Mjaft praktike dhe funksionale.

Shume e domosdoshme per organizimin e dollapit tuaj.

Kurseni hapesire, mbajini pantallonat tuaja te rregullta dhe te sistemuara.

Fale projektimit dhe menyres se ndertimit eshte e barabarte me 5 varese normale.

Ideale per te varur pantallona, funde, fustane, bluza, kemisha, etj., sipas nevojes tuaj.

Ka dy grepa ne krye. Ju mund t'i perdorni dy grepat per varje horizontale ose thjesht per varje vertikale.

Mund te perdoret gjithashtu si raft per tharje te rrobave.

E krijuar nga plastike ABS dhe çelik-inoks me cilesi te larte, eshte e qendrueshme dhe e lehte per t'u mbajtur.

Gjatesia e raftit te pantallonave: Perafersisht 33 cm (kur tubi nuk eshte terhequr); 48 cm (kur tubi eshte terhequr)

Gjeresia e pantallonave: rreth 15 cm 

Dimensionet:
33 cm
Materiali:
Çelik-Inoks

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Të Ngjashme

Transport Falas
3, 300 Lek
Transport Falas
2, 800 Lek
Transport Falas
2, 500 Lek
Transport Falas
Kurse 33%
1, 500 Lek 1, 000 Lek
Transport Falas
Kurse 33%
3, 000 Lek 2, 000 Lek
Transport Falas
Kurse 23%
2, 600 Lek 2, 000 Lek
Transport Falas
2, 000 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë