Veshje Murale Kafe 3D 8mm

BM615990
300 Lek
I Disponueshëm
Çmimi në pikë: 300 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...

Permasat : 77cm*70cm

Trashesi 8mm e GarantuarZbukuroni Ambientet tuaja me keto Veshje Murale 3D ne forme tulle. 

  • Material i gomuar
  • Rezistent ndaj lageshtires
  • Me vetengjitje
  • Pritet dhe vendoset shume thjesht
  • Ngjitje cilesore dhe afatgjate
  • Pastrohen lehtesisht

Permasat e nje cope jane 77cm*70cm dhe trashesi 8mm (e garantuar)

Letrat murale jane ne ngjyre kafe ne formen e tulles. 

Ideale per t'i vendosur ne ambiente te ndryshme te shtepise apo biznesit tuaj per nje atmosfere mjaft moderne.

Dizajni i thjeshte me ngjitese biadeziv, e ben praktike dhe te thjeshte per ta vendosur.

Jane te sigurta, jo toksike, pa aroma, te papershkueshme nga uji.

Kunder zhurmave per nje ambjent te ngrohte ne shtepine tuaj.

Material PVC, shkume e gomuar, qe mund ta ngjisni ne mur, xham, pllaka dhe siperfaqe te tjera qe jane te lemuara.

Kujdes! Per ta vendosur, duhet te pastroni mire siperfaqen, si dhe me pas hiqni ngjitesin dhe ta vendosni me kujdes. Mund ta prisni lehtesisht ne formen qe deshironi dhe vendin ku keni per ta vendosur.

Dimensionet:
77cm*70cm*8mm
Materiali:
Gomuar
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Të Ngjashme

Transport Falas
3, 300 Lek
Transport Falas
2, 800 Lek
Transport Falas
2, 500 Lek
Transport Falas
Kurse 33%
1, 500 Lek 1, 000 Lek
Transport Falas
Kurse 33%
3, 000 Lek 2, 000 Lek
Transport Falas
Kurse 23%
2, 600 Lek 2, 000 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë