Guverte & Perde

Set
39, 000 Lek
In stock
+
Add to wish list
Perde Ester
Perde Ester ofron Perde, guverda e mbulesa të të gjitha modeleve dhe dimensioneve të ...
Transporti
Pagesat
Our advantages
  • — Mundësi Kthimi/Ndërrimi
  • — Njoftime me e-mail
  • — Çmime Fantastike

Seti vjen me çmim promocional me cilesi maksimaleSet luksoz perde + guverte

Perde dhe guverte se bashku ne nje set luksoz.

Guverta eshte e pershtatshme per krevat dopio bashke me 4 jastike.

Perdja pershtatur per nje shkop me gjatesi 3 meter.

Artikujt mund te shiten dhe te ndare ose mund te pershtaten dhe sipas permasave tuaja.

Per info apo porosi na kontaktoni.

No posts found

Write a review

Similar products

Free shipping
3, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
1, 400 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
1, 900 Lek
Free shipping
950 Lek
Free shipping
1, 400 Lek
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin