Kuti per veshje

BM7541043
1, 350 Lek
In stock
Price in points: 1350 points
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe ...
Transporti
Pagesat
Our advantages
  • — 12 months warranty
  • — SMS notification
  • — Return and exchange
  • — Different payment methods
  • — Best price


Kuti per Veshje

Material Rrobe e Kollaritur.

Kutia ka 2 ndarje per te vendosur veshmbathje ose veshje te tjera sipas deshires suaj.

Mjaft praktike dhe te lehta. 

Mund t'i vendosni ne dollap, biblioteke per me shume rregull dhe hapesire. 

Kutia eshte me kapakë me ngjitje.

Mund t'i mbushni me veshmbathje, çorape, dhe me shume, sipas nevojes tuaj. 

Vijne ne 4 ngjyra: gri, roze, kafe dhe blu.

Permasat: 44*30*25 cm

Ngjyrat
Ngjyra:
Rozë

No posts found

Write a review

Similar products

Free shipping
3, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
1, 400 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
1, 900 Lek
Free shipping
950 Lek
Free shipping
1, 400 Lek
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin