Mbajtese Aksesoresh per Tualet

BM461729
2, 800 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Mbajtese Aksesoresh per Tualet

Materiali: Inoks

Te thjeshta per t’u montuar, praktike dhe i pastroni me lehtesi.

Ngjitet ne mur me ane te 4 pllakave ngjitese.

Ngjitesi adeziv eshte krijuar posaçerisht per te mos i demtuar pllakat tuaja dhe te ngjiten me lehtesi. Krijuar nga inoks cilesor dhe qe nuk ndryshket, padyshim eshte investimi me i mire ne banjen tuaj.

Mund te vendosni aksesore te ndryshem si shampo, sapune, kremera, furçat e dhembeve etj, pa u shqetesuar per hapesiren dhe peshen. 

Kurseni hapesire dhe sistemoni tualetin tuaj. Gjitashtu mund te vendosni peshqira te ndryshe, si dhe te varni furçat e sfungjeret qe lani trupin. 

Montimi eshte mjaft i thjeshte, mund te vendoset ne çdo siperfaqe te lemuar, por sigurohuni qe nuk ka boshllek nen ngjitesin para se ta vendosni. Gjithashtu duhet t’i mbani siperfaqet e thata para montimit.

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM110441
Aksesor per Lavaman, materiali plastike e forte dhe cilesore.  Njera ane mbushet me solucion ose sapun te lengshem ndersa ne anen tjeter mund te vendosni sfungjerin ose rrjeten e telit. Do te shmangni rremujen ne lavaman, duke i pasur te gjithe aksesoret ne nje vend te vetem. ...
Vendi ProdhimitKine
650 Lek
In stock
BM517728
Mbajtese Aksesoresh per Tualet Materiali: Inoks Te thjeshta per t’u montuar, praktike dhe i lani me lehtesi. Te pershtatshme per t'i vendosur ne cepat e mureve te tualetit.  Ngjitesi adeziv eshte krijuar posaçerisht per te mos i demtuar pllakat tuaja dhe te ngjiten me lehtesi....
1, 050 Lek
In stock
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin