Mbajtese Aksesoresh te Ndryshem

BM380727
1, 050 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Mbajtese Aksesoresh te Ndryshem

Materiali: Inoks

Te thjeshta per t’u montuar, praktike dhe i lani me lehtesi.

Ngjitesi adeziv eshte krijuar posaçerisht per te mos i demtuar muret tuaja dhe te ngjiten me lehtesi. Krijuar nga inoks cilesor dhe qe nuk ndryshket, padyshim eshte investimi me i mire ne banjen tuaj.

Mund te vendosni aksesore te ndryshem si shampo, sapune, kremera etj, pa u shqetesuar per hapesiren dhe peshen. Krijuar per te duruar ujin.

Mund ta perdorni edhe ne kuzhine per te ruajtur erezat, salcat dhe gjera te tjera.

Kurseni hapesire dhe sistemoni kuzhinen apo tualetin tuaj.

Montimi eshte mjaft i thjeshte, mund te vendoset ne çdo siperfaqe te lemuar, por sigurohuni qe nuk ka boshllek nen ngjitesin para se ta vendosni. Gjithashtu duhet t’i mbani siperfaqet e thata para montimit.

Pesha maksimale: 5 kg

 Permasat: 32*13.4*9.4cm

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM928439
Mbajtese per Ene Kuzhine E perbere nga 3 kate per te mbajtur sa me shume ene te ndryshme kuzhine. Praktike, cilesore dhe e thjeshte ne montim.  Pastrohet lehtesisht fale materialit qe ka.  Pjesa e gotave dhe e lugeve e ndare nga pjesa e pjatave.  Materiali: Metalike...
Vendi ProdhimitKine
2, 700 Lek
In stock
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin