Mbajtese per furca dhembesh

BM493383
500 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Mbajtese per furçat e dhembeve. 

E perbere nga plastike shume cilesore. 

Praktike dhe e thjeshte ne montim. 

Mban deri ne 5 furça. 

Ne çmim perfshihet vetem mbajtesja e furçave, JO furçat e dhembeve!

Dimensionet:
12cm*4.3cm*10cm
Pesha:
0.50 kg
Vendi Prodhimit:
Kine
mblodhem te gjitha furcat, vertet e mir
Write a review

Customers also bought

BM378434
Mbajtese Aksesoresh Ideale per te mbajtur aksesore te ndryshem ne tualet Ngjitet lehtesisht ne mur E thjeshte për t’u montuar, e ben banjen tuaj me te bukur dhe komode.  Aksesor i shkelqyer per tualetin. Kursen hapesiren dhe mban peshqiret e paster. Maksimizon hapesiren e ruajtjes...
Vendi ProdhimitKine
2, 400 Lek
In stock
BM544437
Mbajtese per Telekomanda Te gjitheve na ndodh qe te humbasim telekomandat e televizorit apo kondicionerit neper shtepi dhe kjo eshte gjeja me acaruese.  Pikerisht kjo mbajtese ju zgjidh kete problem, duke mbajtur jo 1, por 4 telekomanda. E vendosni mbi tryeze, ne dhomen e ndenjes,...
Vendi ProdhimitKine
750 Lek
In stock
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin