Mbajtese per furca dhembesh

BM493383
500 Lek
In stock
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...

Mbajtese per furçat e dhembeve. 

E perbere nga plastike shume cilesore. 

Praktike dhe e thjeshte ne montim. 

Mban deri ne 5 furça. 

Ne çmim perfshihet vetem mbajtesja e furçave, JO furçat e dhembeve!

Dimensionet:
12cm*4.3cm*10cm
Pesha:
0.50 kg
Vendi Prodhimit:
Kine
mblodhem te gjitha furcat, vertet e mir
Write a review

Customers also bought

BM789266
BalkMall Materiali: Dru Modeli: Peshk Pesha: 0.20 kg Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
550 Lek
In stock
BM865276
BalkMall Dimensionet: 25cm*9cm*29cm Pesha: 1 kg Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
1, 350 Lek
In stock
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase