Mbajtese Sapuni

BM719733
950 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Mbajtese Sapuni per tualet

Materiali: Inoks qe nuk ndryshket.

Shume praktike, e lehte per t'u pastruar dhe e thjeshte per t'u montuar.

Nuk eshte nevoja te shponi murin, vendoset me ngjitje. 

Ka dy hapesira per te vendosur sapunet ne tualet, por gjithashtu mund ta perdorni ne kuzhinen tuaj per te vendosur sfungjerin dhe rrjeten qe lani enet. 

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM110441
Aksesor per Lavaman, materiali plastike e forte dhe cilesore.  Njera ane mbushet me solucion ose sapun te lengshem ndersa ne anen tjeter mund te vendosni sfungjerin ose rrjeten e telit. Do te shmangni rremujen ne lavaman, duke i pasur te gjithe aksesoret ne nje vend te vetem. ...
Vendi ProdhimitKine
650 Lek
In stock
BM561591
Varese per askesore te ndryshem.  Mund ta vendosni ne kuzhine, sallon, tualet, verande, ballkon, zyra, dhoma nderrimi, etj. Pllaka ngjitese eshte metalike. Nuk keni pse te shponi murin, varesja eshte me ngjitje. Ka 6 varese, ku mund te varni enet e kuzhines, peshqirat, çadrat,...
Vendi ProdhimitKine
700 Lek
In stock
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin