Ndriçues Led per Foto/Video 16 cm 4n1

Save 38%
BM263774
3, 200 Lek
2, 000 Lek
You save: 1, 200 Lek
In stock
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe ...
Transporti
Pagesat
Our advantages
  • — 12 months warranty
  • — SMS notification
  • — Return and exchange
  • — Different payment methods
  • — Best price


Ndriçues led per te bere foto ose video.

Diametri 16 cm.

Ideale per te bere foto me ndriçimin qe ju deshironi, me 3 nivele ndriçimi.

Mund te vendosni telefonin apo tabletin dhe beni foto e video te ndryshme, ne varesi te asaj çka ju nevojitet.

E pershtatshme sidomos per sallonet estetike, per video tutorial, per influencers, blogerat, personat qe ju nevojitet per punen e tyre. Duke qene se sot YouTube dhe rrjetet e tjera sociale jane nje burim te ardhurash, ky ndriçues LED do t’ua lehtesoje punen, duke bere videot ideale.

E thjeshte ne perdorim, mund ta vendosni telefonin, tabletin apo te dyja bashke lehtesisht ne çdo pozicion qe deshironi, per te patur pamje nga disa kende njekohesisht.

Mbajtesi i telefonit eshte i pershtatshem per te gjithe llojet e smartfoneve. Mund te rregullohet 360 grade.

Ju do te mund te rregulloni kendin sipas nevojes per te siguruar drite perfekte.

Gjithashtu mund te vendosni dhe nje mikrofon, nese deshironi.  

No posts found

Write a review

Similar products

Free shipping
3, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
1, 400 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
1, 900 Lek
Free shipping
950 Lek
Free shipping
1, 400 Lek
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin