Dekoruese per vazo YH18003

BM33676
1, 500 Lek
In stock
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Mbajtese dekorative per vazo, metalike te lyera ne menyre profesionale. 

Perdorimi ne ambiente te brendshme dhe te jashtme. 

Gjatesia 40 cm, gjeresia 25 cm dhe lartesite jane 13 cm dhe 25 cm. 

Mban deri ne 2 vazo me lule.

Te pershtatshme per t'i vendosur brenda ne shtepi, ne oborr, verande, kopesht, biznese, lokale, restorante. 

Vjen ne ngjyre te bardhe

Dimensionet:
40cm*25cm*25cm/13cm
Materiali:
Metalike
Ngjyrat
Ngjyra:
E Bardhë
Majlinda
Comment
Produkti shume i mire sic pershkruhet ne reklame.

Customers also bought

BM778175
BalkMall Materiali: Allçi Pesha: 0.20 kg Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
350 Lek
In stock
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase