Karrige me ajer Bestway 75046

BM580363_4949
2, 550 Lek
2, 050 Lek
Kursen: 500 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Karrige me ajer Bestway 75046. 

Pjesa per t'u ulur eshte kamosh per rehati maksimale. 

Vjen ne 3 ngjyra, blu, roze dhe portokalli.


Dimensionet:
74cmx74cmx64cm
Modeli:
75046
Pesha:
1.50 kg
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
Rozë
Lori
Koment
Super i rehatshem :)
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë