Komardare uji per te rritur Bestway 43115

Kurse 23%
BM187331
13, 000 Lek
10, 000 Lek
Kursen: 3, 000 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Komardare uji per te rritur Bestway 43115 per 4 persona. 

Te rehatshme dhe praktike. 

Kane vend per te vendosur pijet si dhe nje termus per te mbajtur pijet e ftohta.

Shijoni pushimet me grupin tuaj shoqeror me kete komardare te rehatshme per 4 persona. 

Komararja tek secili vend ka nje mbeshtetese dhe vendin per te vendosur pijet tuaja. 

Dimensionet:
2.57m x 2.57m
Marka:
Bestway
Modeli:
43115
Pesha:
4.00 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë