Dollap Portativ 88130

BM7841010
2, 450 Lek
I Disponueshëm
Çmimi në pikë: 2450 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Dollap Portativ 88130

Dollap Portativ, i perbere nga shufra hekuri dhe mbulesa e jashtme nga rrobe

Hapesire e bollshme per te varur dhe palosur rrobat. 

Ideale per ta vendosur ne dhomen e gjumit, korridor apo shtepine tuaj te pushimit.

Kurseni hapesiren duke sistemuar rrobat tuaja dhe duke shmangur rremujen.

Dollapi eshte shume praktik dhe montimi eshte mjaft i thjeshte.

Nese nuk deshironi qe te shihen rrobat qe vendosni, ju keni mundesine ta mbyllni me zinxhir pjesen mbuluese dhe ne kete menyre do te mbani rrobat tuaja larg pluhurit gjithashtu.

Permasat: 130*45*175 cm

Vjen ne 3 ngjyra te ndryshme vishnje, kafe dhe blu e erret. 

Dimensionet:
130*45*175 cm
Modeli:
88130
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
Vishnje

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Produkte të blera së bashku

BM631226
BalkMall Dimensionet: 37cm*37cm*75cm Materiali: Plastike PP (Polypropylene) Modeli: Lady Liberty Pesha: 2 kg Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
1, 050 Lek
I Disponueshëm

Keni Parë

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë