Glob Dekorativ me Magnet 8.2CM

Kurse 23%
BM395246
5, 200 Lek
4, 000 Lek
Kursen: 1, 200 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Ky Glob dekorativ me magnet mund te jete nje dhurate mjaft e veçante per te dashurit tuaj.

Mund ta vendosni ne dhomen e gjumit apo ne sallon. Fale drites LED, ndriçon ne erresire.

Diametri i globit: 8.2 cm
Diametri i pergjithshem: 18 cm

Dimensionet:
8.2 cm
Pesha:
2 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë