Raft Portativ per Kepucet T-1099

BM9291013
2, 100 Lek
In stock
Price in points: 2100 points
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Raft Portativ per Kepucet

Rafti i kepuceve perbehet nga 9 kate dhe mund te mbaje 27 pale kepuce, nga 3 pale per kat.

Skeleti eshte i perbere nga shufra metalike dhe nderlidheset jane plastike. Veshja e jashtme eshte rrobe. 

Ideale per ta vendosur ne korridor, ballkon, garazh apo shtepine tuaj te pushimit.

Kurseni hapesiren duke sistemuar kepucet tuaj dhe duke shmangur rremujen.

Nese keni kepuce me taka te larta, çizme te larta apo pajisje te tjera qe doni te vendosni, ju mund te hiqni nje kat dhe ta pershtasni mjaft mire sipas nevojave tuaja.

Rafti eshte shume praktik dhe montimi eshte mjaft i thjeshte.

Nese nuk deshironi qe te shihen kepucet qe vendosni, ju keni mundesine ta mbyllni me zinxhir pjesen mbuluese dhe ne kete menyre do te mbani kepucet tuaja larg pluhurit gjithashtu.

Permasat: 60*30*160cm

Ngjyrat
Ngjyra:
Kafe

No reviews found

Customers also bought

BM501835
BalkMall
1, 150 Lek
In stock
Save 29%
BM603886
BalkMall Ngjyra: Silver
NgjyraSilver
1, 700 Lek 1, 200 Lek
You save: 500 Lek
In stock
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase