Raft Kepucesh Portative

BM500431
2, 900 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Raft kepucesh portative, te thjeshte, komode, praktike dhe me çmime shume ekonomike!

Pjesa e struktures eshte e perbere nga çelik special, rezistent ndaj ndryshkut. Pjeset e raftit jane te perbera nga dru.

  • Vend i bollshem per te vendosur kepuce, vazo lulesh apo gjera te ndryshme.
  • I thjeshte per t’u montuar.
  • Te thjeshte per t’u lare ose pastruar.
  • Mund ta vendosni ne veranden tuaj, ne nje ambient te brendshem apo ne oborr.

Dimensionet:
65cm*25cm*95cm
Pesha:
10 kg
Vendi Prodhimit:
Kine

No posts found

Write a review

Similar products

Save 20%
Promotion
1, 800 Lek 1, 440 Lek
Save 20%
Promotion
7, 500 Lek 6, 000 Lek
Save 20%
Promotion
2, 400 Lek 1, 920 Lek
Save 20%
Promotion
2, 400 Lek 1, 920 Lek
Save 20%
Promotion
1, 000 Lek 800 Lek
Save 20%
Promotion
6, 200 Lek 4, 960 Lek
Save 20%
Promotion
2, 400 Lek 1, 920 Lek
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin