Raft per kepucet

BM222804
1, 000 Lek
In stock
Price in points: 1000 points
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe ...
Transporti
Pagesat
Our advantages
  • — 12 months warranty
  • — SMS notification
  • — Return and exchange
  • — Different payment methods
  • — Best price


Rafti i kepuceve perbehet nga 4 kate dhe mund te mbaje 8 pale kepuce, nga 2 pale per kat, ose dhe nga 3 pale ne varesi te madhesise se kepuceve.

Skeleti eshte i perbere nga shufra metalike dhe nderlidheset jane plastike. Veshja e jashtme eshte rrobe. 

Ideale per ta vendosur ne korridor, ballkon, garazh apo shtepine tuaj te pushimit.

Kurseni hapesiren duke sistemuar kepucet tuaj dhe duke shmangur rremujen.

Nese keni kepuce me taka te larta, çizme te larta apo pajisje te tjera qe doni te vendosni, ju mund te hiqni nje kat dhe ta pershtasni mjaft mire sipas nevojave tuaja.

Rafti eshte shume praktik dhe montimi eshte mjaft i thjeshte.

Mund ta levizni lehtesisht kudo qe deshironi ta vendosni.

Nese nuk deshironi qe te shihen kepucet qe vendosni, ju keni mundesine ta mbyllni me zinxhir pjesen mbuluese dhe ne kete menyre do te mbani kepucet tuaja larg pluhurit gjithashtu.

Permasat: 60*30*72cm

Ngjyrat
Ngjyra:
Vishnje

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM954382
BalkMall Pesha: 1 kg Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
1, 500 Lek
In stock
BM561591
BalkMall Dimensionet: 36 cm x 6.5 cm Materiali: Metalike Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
700 Lek
In stock

Similar products

Free shipping
3, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
1, 400 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 000 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
2, 300 Lek
Free shipping
1, 900 Lek
Free shipping
950 Lek
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin