Set tenxhere Hoffner

Free shipping
BM329769
7, 000 Lek
In stock
+
Add to wish list
Anja's Home
Anja's Home është dyqani më i ri online me produktet më cilësore për shtëpinë tuaj, du...
Transporti
Pagesat
Our advantages
  • — Mundësi Kthimi/Ndërrimi
  • — Njoftime me e-mail
  • — Çmime Fantastike


Set tenxhere Hoffner

Ideale per mastershefin e shtepise. Ky set ka gjithçka ju nevojitet per gatimin me te mire.

Krijuar nga material me cilesi te larte qe i ben te sigurta per t’u perdorur, jetegjate dhe te qendrueshme. 

Nuk ngjisin dhe ruajne nxehtesine gjate gatimit.

Seti perbehet nga 12 pjese, 6 tenxhere dhe 6 kapaket e qelqit.

Dorezat dhe mbajtesja e kapakut prej inoksi nuk ndryshken dhe nxehen.

I lani mjaft lehtesisht edhe ne lavastovilje, mjaft praktike dhe te thjeshta ne pastrim. 

Seti perfshin:

  • tenxhere me bisht 16 cm
  • tenxhere 16 cm
  • tenxhere 18cm
  • tenxhere 20 cm
  • tenxhere 24 cm
  • tigan 24cm
  • 6 kapake qelqi te paster
Ngjyrat
Ngjyra:
Silver

No posts found

Write a review

Similar products

Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin