Set Thikash Kitchen King

Free shipping
BM783743
1, 900 Lek
In stock
+
Add to wish list
Anja's Home
Anja's Home është dyqani më i ri online me produktet më cilësore për shtëpinë tuaj, du...
Transporti
Pagesat
Our advantages
  • — Mundësi Kthimi/Ndërrimi
  • — Njoftime me e-mail
  • — Çmime Fantastike


Set Thikash Kitchen King

Seti eshte i perbere nga 5 thika me madhesi te ndryshme si dhe nje per te qeruar frutat.

Thikat jan te veshura me material antibakterial dhe pjesa e dorezes me material kunder rrëshqitjes. 

Qeruesja e frutave eshte material qeramik.

Thikat jane mjaft te rendesishme per kuzhinen, prandaj duhet te jene shume cilesore dhe te mprehta. 

Ky set profesional thikash eshte pikerisht ajo çka ju nevjitet. 

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM110441
BalkMall Dimensionet: 7.5*16*21 cm Materiali: Plastike Vendi Prodhimit: Kine
Vendi ProdhimitKine
650 Lek
In stock

Similar products

Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin