Tapet Brillant

BM305913
7, 000 Lek
In stock
+
Add to wish list
Perde Ester
Perde Ester ofron Perde, guverda e mbulesa të të gjitha modeleve dhe dimensioneve të ...
Transporti
Pagesat
Our advantages
  • — Mundësi Kthimi/Ndërrimi
  • — Njoftime me e-mail
  • — Çmime Fantastike


Tapet Brillant mjaft praktik i cilesise se larte.

Perbehet nga material, Antibakterial, Kundra ujit, Higjienik, Anti-Alergjik, No powder, no sliding base

Permasat e tapetit: 190 × 240 cm 

Dimensionet:
190 × 240 cm

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM122858
BalkMall Ngjyra: E Bardhë
NgjyraE Bardhë
500 Lek
In stock

Similar products

Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin