Mbajtese Aksesoresh per Tualet

BM461729
3, 200 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Mbajtese Aksesoresh per Tualet

Materiali: Alumin

Te thjeshta per t’u montuar, praktike dhe i pastroni me lehtesi.

Ngjitet ne mur me ane te 4 pllakave ngjitese.

Ngjitesi adeziv eshte krijuar posaçerisht per te mos i demtuar pllakat tuaja dhe te ngjiten me lehtesi. Krijuar nga alumin cilesor dhe qe nuk ndryshket, padyshim eshte investimi me i mire ne banjen tuaj.

Mund te vendosni aksesore te ndryshem si shampo, sapune, kremera, furçat e dhembeve etj, pa u shqetesuar per hapesiren dhe peshen. 

Kurseni hapesire dhe sistemoni tualetin tuaj. Gjitashtu mund te vendosni peshqira te ndryshe, si dhe te varni furçat e sfungjeret qe lani trupin. 

Montimi eshte mjaft i thjeshte, mund te vendoset ne çdo siperfaqe te lemuar, por sigurohuni qe nuk ka boshllek nen ngjitesin para se ta vendosni. Gjithashtu duhet t’i mbani siperfaqet e thata para montimit.

Pesha maksimale: 8 kg

Materiali:
Alumin
Vendi Prodhimit:
Kine

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë