Mbajtese Sapuni

BM719733
950 Lek
In stock
+
Add to wish list
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...

Mbajtese Sapuni per tualet

Materiali: Inoks qe nuk ndryshket.

Shume praktike, e lehte per t'u pastruar dhe e thjeshte per t'u montuar.

Nuk eshte nevoja te shponi murin, vendoset me ngjitje. 

Ka dy hapesira per te vendosur sapunet ne tualet, por gjithashtu mund ta perdorni ne kuzhinen tuaj per te vendosur sfungjerin dhe rrjeten qe lani enet. 

No posts found

Write a review
Fast and high quality delivery

Our company makes delivery all over the country

Quality assurance and service

We offer only those goods, in which quality we are sure

Returns within 30 days

You have 30 days to test your purchase