Varese per fshesa

BM516569
850 Lek
In stock
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Varese per fshesat. Material plastike. Vendoset duke u ngjitur ne mur. Ka vend per te varur tre fshesa si dhe nga te dy anet ka varese per te varur peshqire ose aksesore te tjere.

Materiali:
Plastike
Vendi Prodhimit:
Kinë

No posts found

Write a review

Customers also bought

BM378434
Mbajtese Aksesoresh Ideale per te mbajtur aksesore te ndryshem ne tualet Ngjitet lehtesisht ne mur E thjeshte për t’u montuar, e ben banjen tuaj me te bukur dhe komode.  Aksesor i shkelqyer per tualetin. Kursen hapesiren dhe mban peshqiret e paster. Maksimizon hapesiren e ruajtjes...
Vendi ProdhimitKine
2, 400 Lek
In stock
BM823192
Zbukuroni shtepine tuaj me keto Dollape Rrobash per Femije. Te thjeshte, komode, praktike dhe me çmime shume ekonomike! 1 - Keto Dollape jane te perbere nga materiale ECO - Friendly, te pademshem per mjedisin! Pjesa e struktures eshte e perbere nga çelik special, rezistent ndaj...
Vendi ProdhimitKine
1, 800 Lek
In stock
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin