Syze Dielli Chopard

Free shipping
BM7521106
Contact us for a price
In stock
Izmiri Shop
Izmiri Shop është dyqani që sjell për ju produkte të ndryshme dhe të përzgjedhura me k...
Transporti
Pagesat
Our advantages
  • — Mundësi Kthimi/Ndërrimi
  • — Njoftime me e-mail
  • — Çmime Fantastike


Syze Dielli Chopard

Te perbera nga xham organik shume cilesor, ngjyre bojeqielli.

Skeleti vjen ne ngjyre te zeze me detajet gold, i punuar mjaft bukur. 

Xhami mjaft fin kapet tek skeleti pa pjese shtese siper dhe poshte.

Shoqerohen me kuti qe mos ju gervishten dhe fshirese per xhamat.

Syzet jane imitim shume cilesor i origjinales.

Transporti eshte falas.

No posts found

Write a review

Similar products

Free shipping
7, 500 Lek
Free shipping
7, 500 Lek
Free shipping
7, 500 Lek
Free shipping
7, 500 Lek
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin