Jewelry

Çmimi
Free Shipping

Bizhu dhe aksesorë me çmime fantastike. Varëse argjendi, byzylyk argjendi, vëth argjendi të stolisura me perla të ujërave të ëmbla dhe gurë të çmuar. Tek ne do të gjeni bizhuteri dhe dhurata për njerzit tuaj më të dashur për çdo okazion, ditëlindje, Krishtlindje, Vitin e Ri dhe sigurisht për Shën Valentin.

Byrzylyk Argjendi, photo
Save 17%
BM022325
0.0
In stock
1, 200 Lek 1, 000 Lek
You save: 200 Lek
+
BM8761098
0.0
In stock
1, 300 Lek
+
BM179310
In stock
1, 400 Lek
+
Byrzylyk Argjendi, photo
Save 19%
BM797322
0.0
In stock
1, 050 Lek 850 Lek
You save: 200 Lek
+
BM381309
0.0
In stock
1, 350 Lek
+
Byrzylyk Argjendi, photo
Save 14%
BM051318
0.0
In stock
1, 450 Lek 1, 250 Lek
You save: 200 Lek
+
Set Orash per Çifte, Ngjyra: E Zezë, photo
Save 28%
BM301947_C29F
0.0
In stock
1, 800 Lek 1, 300 Lek
You save: 500 Lek
+
BM4081086
0.0
In stock
950 Lek
+
BM3661082
0.0
In stock
1, 450 Lek
+
BM2071680
0.0
In stock
8, 250 Lek
+
BM6321081
0.0
In stock
1, 600 Lek
+
BM3961679
0.0
In stock
5, 250 Lek
+
BM076850
0.0
In stock
1, 650 Lek
+
Byrzylyk Argjendi, photo
Save 14%
BM968319
0.0
In stock
1, 400 Lek 1, 200 Lek
You save: 200 Lek
+
BM2481085
0.0
In stock
1, 650 Lek
+
BM701315
0.0
In stock
1, 500 Lek
+
BM445374
In stock
650 Lek
+
Byrzylyk Argjendi, photo
Save 14%
BM549324
0.0
In stock
1, 450 Lek 1, 250 Lek
You save: 200 Lek
+
BM1371075
0.0
In stock
950 Lek
+
BM6871076
0.0
In stock
1, 050 Lek
+
Show another 20 products
Product filters
Çmimi

Lek  –  Lek

  • 650Lek
  • 8250Lek
Free Shipping