​Ore Rolex Klasi AAA per Meshkuj

Free shipping
BM1601095
15, 000 Lek
In stock
+
Add to wish list
Izmiri Shop
Izmiri Shop është dyqani që sjell për ju produkte të ndryshme dhe të përzgjedhura me k...
Transporti
Pagesat
Our advantages
  • — Mundësi Kthimi/Ndërrimi
  • — Njoftime me e-mail
  • — Çmime Fantastike


Ore Rolex Klasi AAA per Meshkuj 

Rripi i ores eshte nje nderthurje e ngjyres Gold me Silver. Fusha e ores eshte ne ngjyre blu. 

I perbere nga Xham Zafir.

Ora eshte kundra ujit, me mekanizem automatike.

Vjen me 1 vit Garanci. 

Orat vijne te paketuara ne kuti. 

Orat jane imitim shume cilesor i origjinales.

Transporti eshte falas.

No posts found

Write a review
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin