Syze Dielli Burberry

Free shipping
BM9301101
7, 500 Lek
In stock
+
Add to wish list
Izmiri Shop
Izmiri Shop është dyqani që sjell për ju produkte të ndryshme dhe të përzgjedhura me k...
Transporti
Pagesat
Our advantages
  • — Mundësi Kthimi/Ndërrimi
  • — Njoftime me e-mail
  • — Çmime Fantastike


Syze Dielli Burberry

Klasi AAA

Te perbera nga xham organik. 

Detajet e gold-it ne pjese te ndryshme te syzeve i bejne ato te duken mjaft fine. 

Shoqerohen me kuti qe mos ju gervishten dhe fshirese per xhamat.

Syzet jane imitim shume cilesor i origjinales.

Transporti eshte falas.


Ngjyrat
Ngjyra:
Blu

No posts found

Write a review
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin