Varese Argjendi me Perle

BM795825
1, 300 Lek
In stock
Price in points: 1300 points
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontr...
Transporti
Pagesat

Varese argjendi (S925) e stolisur me nje perle ne ngjyre roze te lehte.

Duket mjaft fine kur e vendosni ne qafe.

Nje dhurate shume e veçante per njeriun tuaj te zemres, nenen apo motren tuaj. 

No posts found

Write a review
Bli në BalkMall

Mënyrat e Pagesave

Transport i Shpejtë

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë & Kosovë

Mundësi Kthimi / Ndërrimi

Ju mund të Ktheni ose Ndërroni Produktin