Ore me Çakmak Elektrik

Transport Falas
BM285610_912C
2, 200 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Ore me Çakmak Elektrik

  • Shume praktike
  • Vjen ne funksionin e ores dhe te çakmakut elektrik per kedo qe eshte konsumues i duhanit
  • Nuk permban gaz apo lengje te tjera qe ndizen.
  • Me karikim usb. Karikohet lehtesisht ne makinen tuaj, apo ne tavolinen e punes.
  • Kur çakmaku rri hapur rreth 10 sekonda, flaka automatikisht fiket.
  • Materiali i rripit: Lekure
  • Materiali i ores: Metalike
  • Pesha: 92g
  • Kohe plote e ngarkimit eshte 2 ore.

Jane me rrip te zi dhe pjesa siper metalike vjen në gold ose silver me fushën e zezë.

Materiali:
Lekure&Metalike
Pesha:
0.10 kg
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
Silver

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Keni Parë

Të Ngjashme

Transport Falas
3, 000 Lek
Transport Falas
1, 200 Lek
300 Lek
Kurse 31%
1, 950 Lek 1, 350 Lek
Kurse 38%
1, 600 Lek 1, 000 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Kurse 29%
700 Lek 500 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë