Anja's Home
Anja's Home është dyqani më i ri online me produktet më cilësore për shtëpinë tuaj, duke i dhënë kështu formë arredimit të shtëpisë tuaj.  Në Anja's Home vijnë për ju një shumëllojshmëri produktesh për kuzhinën, tualetin, produkte për ambientet e brendshme dhe ato të jashtme, si dhe shumë aksesorë të tjerë të markave dhe modeleve më të mira.  Anja's Home ofron produkte që do ju lejojnë të mbani shtëpinë tuaj të organizuar, të pastër dhe komode.  Mundësi zgjedhje nga gama e gjerë e produkteve tona për të kompletuar shtëpinë tuaj me produktet e nevojshme me vetëm një klikim.
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontrollon 100% çdo produkt që tregton, që nga importimi, kontrolli dhe dërgesa në shtëpitë tuaja. Për këtë arsye në BalkMall do të gjeni produkte cilësore me çmime mjaft ekonomike. BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë e krijuar me teknologjinë më të fundit nga bota e e-commerce. Me punë dhe përkushtim, në vetëm pak kohë, BalkMall ka arritur të fitojë besimin e konsumatorit shqiptar duke numëruar qindra klientë të kënaqur me cilësinë e produkteve, çmimet si dhe me shërbimin cilësor. Qëllimi ynë është të ofrojmë gjithmonë produkte cilësore me çmime ekonomike. Të ofrojmë siguri tek çdokush që përdor shërbimet tona dhe të jemi i vetmi One-Stop-Shop për ju. Faleminderit për Besimin & Mbështetjen! BalkMall - Cilësi, Siguri & Shpejtësi! More
Bruna Shehu Master Phiremoval
Ajo është e para Master Phiremovel në Shqipëri dhe Kosovë, teknika për heqjen e tatuazheve të padëshiruara, pa lazer. Teknika Phiremoval është pa lazer, tërësisht me produkt bimor i përbërë nga acidi glukoik me kallamin e sheqerit, duke ruajtur lëkurën dhe nuk bën zbardhjen e qimes. Bruna Shehu gjithashtu është "Master Assistant" në Phibrows, dhe ka qenë ndër të parat që e ka futur këtë teknikë në Shqipëri, bërjen e vetullës me fije dhe punët e saj janë shumë origjinale. Fjalët tona ndoshta janë të tepërta, për më shumë shikoni punët e saj në: https://www.instagram.com/bruna_shehu_master_phi/?hl=en Me një eksperincë disa vjeçare ajo kujdeset që të qëndisi me dorë dhe mendje deri në perfeksion modelet e vetullave, duke dhënë origjinalitetin e një pune të pastër e të bukur me kujdesin maksimal. Tashmë kjo mundësi nuk vjen vetëm për vajzat e reja të cilat duan të ndryshojnë vetullat e tyre, por edhe për gratë që dëshirojnë të kenë një pamje sa më të freskët dhe rinore.... More
DDS
Studio jonë është themeluar në vitin 2004. Nga punimi grafik e deri në përfundim, ne bëjmë gjithçka. Qëllimi ynë është të plotësojmë nevojat e klientëve tanë dhe t'u sigurojmë atyre shërbimin më të shpejtë dhe më të përshtatshëm në buxhetin e tyre.
Ekspert.al
Ekspert.al ofron shërbime të ndryshme profesionale duke përmbushur kërkesat tuaja.  Me një kohë të gjatë në treg Ekspert.al është kompania që ju vjen në ndihmë për çdo rregullim, modifikim, shërbim hidraulik, elektrik dhe më shumë që doni të bëni në shtëpinë, vilën apo biznesin tuaj. Ekspert.al ka një eksperiencë të gjatë në punimet dekorative, duke u ofruar klientëve garanci dhe cilësi në punën e tyre. Kompania investon në plotësimin e kërkesave të klientit dhe qëllimi i saj është realizimi i çdo projekti që i caktohet, qoftë nga klienti apo nga projektet e arkitektëve.  Gjithashtu ofron izolim nga zhurma, nga i ftohti dhe i ngrohti si dhe punime për të dyja kategoritë.  Një shërbim tjetër mjaft i rëndësishëm janë sistemet hidraulike, mjaft cilësore dhe jetëgjatë, si dhe sistemet elektrike, të cilat janë një aspekt mjaft delikat i një shtëpie, duhen të jenë të cilësisë së lartë, për të qenë sa më jetëgjatë dhe pa probleme. Me një portofol mjaft të pasur në Ekspert.al ju gjeni shërbime si:... More
Endri Art Work
Endri Art Work ofron pikturat me profesionale, me çmimet me te mira ne treg.  Piktura, vizatime, peizazhe, portrete, dhe tematika te tjera sipas deshires tuaj.  Mjafton te na dergoni nje foto tuajen apo te personave qe doni t'ua beni dhurate dhe ne kohe rekord realizojme portretet me te arrira per ju.  Piktura me peizazhe te ndryshme per t'i varur ne mur ne shtepine tuaj apo biznesin tuaj.  Endri Art Work realizon punime te personalizuara per kopshte, bare, restorante apo biznese sipas deshires tuaj.
Get & Go Albania
Zgjidhni makinën tuaj të preferuar për një udhëtim sa më të sigurtë dhe komod. Albania Get&Go ofron makina me qira të të gjitha llojeve, brenda dhe jashtë Tiranës. Albanian Get&Go ofron shërbim 24/7. Brenda qytetit të Tiranës ofrojmë mundësinë që t’ua sjellim makinën që ju dëshironi kudo që jeni vetëm me një fotokopje të ID tuaj. Nëse po vini nga një udhëtim jashtë shtetit dhe do të qëndroni në Aeroportin e Rinasit vetëm me një telefonatë rezervoni makinën që dëshironi. Gjithashtu mund të vini në ambientet tona për të marrë makinën që ju përshtatet me çmimet më ekonomike në treg. Albania Get&Go vjen me një gamë të gjerë automjetesh, ku ju ofron mundësinë për të zgjedhur modelin që i përshtatet më së miri udhëtimit dhe nevojave tuaja. Modelet e makinave janë nga markat më të njohura të prodhimit të automjeteve duke ju ofruar besueshmëri dhe siguri në udhëtimin tuaj.  
HP-Surveying
HP-Surveying lider ne produktet gjeodezike ne Shqiperi
Izmiri Shop
Izmiri Shop është dyqani që sjell për ju produkte të ndryshme dhe të përzgjedhura me kujdes për meshkuj dhe femra.  Tek Izmiri Shop do të gjeni aksesorë të ndryshëm si ora, çanta, portofola, syze dhe më shumë.  Orat janë të markave të ndryshme që nga Rolex, Patek Philippe, EMPORIO ARMANI, AP etj, të cilat vijnë në modele mjaft të veçanta, silver dhe gold.