All vendors

Anja's Home
Anja's Home është dyqani më i ri online me produktet më cilësore për shtëpinë tuaj, duke i dhënë kështu formë arredimit të shtëpisë tuaj.  Në Anja's Home vijnë për ju një shumëllojshmëri produktesh për kuzhinën, tualetin, produkte për ambientet e brendshme dhe ato të jashtme, si dhe shumë aksesorë të tjerë të markave dhe modeleve më të mira.  Anja's Home ofron produkte që do ju lejojnë të mbani shtëpinë tuaj të organizuar, të pastër dhe komode.  Mundësi zgjedhje nga gama e gjerë e produkteve tona për të kompletuar shtëpinë tuaj me produktet e nevojshme me vetëm një klikim.
Anna Guest House Travel & Tours
Agjenci turistike dhe akomoduese në Vlorë. Organizime shëtitjesh turistike me gomone, në vendet më të bukura në Vlorë. Jepen apartamente, shtëpi me qera, makina me qera ditore për sezonin veror dhe jo vetëm me çmimet më të mira në treg. Shëtitje me gomone në gadishullin e Karaburunit dhe në ishullin e Sazanit. Shërbimet Shëtitje me Gomone në Karaburun, Sazan Apartamente me Qera Ditore Ekskursione në Sitet më të veçanta More
Auto Servis Gjino
Auto Servis Gjino prej vitesh tashmë në treg ofron shërbime të ndryshme për automjetet, jahtet, motorat, dhe më shumë. Auto Servis Gjino ofron riparim tapicerie për automjetet dhe jahtet. Tapiceri e personalizuar sipas dëshirës, me elemente që ju bëjnë ta keni te veçantë makinën tuaj. Pastrim Feneresh dhe lyerje makinash, si dhe shumë shërbime të tjera sipas nevojës tuaj. Me Auto Servis Gjino makina juaj bëhet si e re. Shërbimet Riparim Tapicerie për Makinat dhe Jahtet Lyerje makinash Pastrim Fenerësh Punë të Realizuara More
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron dhe kontrollon 100% çdo produkt që tregton, që nga importimi, kontrolli dhe dërgesa në shtëpitë tuaja. Për këtë arsye në BalkMall do të gjeni produkte cilësore me çmime mjaft ekonomike. BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë e krijuar me teknologjinë më të fundit nga bota e e-commerce. Me punë dhe përkushtim, në vetëm pak kohë, BalkMall ka arritur të fitojë besimin e konsumatorit shqiptar duke numëruar qindra klientë të kënaqur me cilësinë e produkteve, çmimet si dhe me shërbimin cilësor. Qëllimi ynë është të ofrojmë gjithmonë produkte cilësore me çmime ekonomike. Të ofrojmë siguri tek çdokush që përdor shërbimet tona dhe të jemi i vetmi One-Stop-Shop për ju. Faleminderit për Besimin & Mbështetjen! BalkMall - Cilësi, Siguri & Shpejtësi! More
Bruna Shehu Master Phiremoval
Ajo është e para Master Phiremovel në Shqipëri dhe Kosovë, teknika për heqjen e tatuazheve të padëshiruara, pa lazer. Teknika Phiremoval është pa lazer, tërësisht me produkt bimor i përbërë nga acidi glukoik me kallamin e sheqerit, duke ruajtur lëkurën dhe nuk bën zbardhjen e qimes. Bruna Shehu gjithashtu është "Master Assistant" në Phibrows, dhe ka qenë ndër të parat që e ka futur këtë teknikë në Shqipëri, bërjen e vetullës me fije dhe punët e saj janë shumë origjinale. Fjalët tona ndoshta janë të tepërta, për më shumë shikoni punët e saj në: https://www.instagram.com/bruna_shehu_master_phi/?hl=en Me një eksperincë disa vjeçare ajo kujdeset që të qëndisi me dorë dhe mendje deri në perfeksion modelet e vetullave, duke dhënë origjinalitetin e një pune të pastër e të bukur me kujdesin maksimal. Tashmë kjo mundësi nuk vjen vetëm për vajzat e reja të cilat duan të ndryshojnë vetullat e tyre, por edhe për gratë që dëshirojnë të kenë një pamje sa më të freskët dhe rinore.... More
E Veçanta
E Veçanta është biznesi ku mund të zgjidhni nga gama e produkteve të personalizuara të vendosura në dispozicion. Për çdo festë apo rast ju mund të bëni dhurata të personalizuara në çdo kohë, kudo që të jeni. Çastet e veçanta duhet të mbahen mend duke dhuruar dhurata që kanë një kuptim të veçantë. Nëse keni kërkesa specifike për produktit që doni, mund të kontaktoni nëpërmjet numrit të telefonit apo rrjeteve të ndryshme sociale si Facebook dhe Instagram. Dhurata ideale për njerëzit tuaj më të dashur, familjen, të dashurin, shoqërinë, mësuesit dhe më shumë. Krijime artizanale dhe dhurata unike të personalizuara krijuar për ju me shumë dashuri. Punimet artizanale të realizuara me pirografi. Punë të Realizuara More
Ekspert.al
Ekspert.al ofron shërbime të ndryshme profesionale duke përmbushur kërkesat tuaja. Me një kohë të gjatë në treg Ekspert.al është kompania që ju vjen në ndihmë për çdo rregullim, modifikim, shërbim hidraulik, elektrik dhe më shumë që doni të bëni në shtëpinë, vilën apo biznesin tuaj. Ekspert.al ka një eksperiencë të gjatë në punimet dekorative, duke u ofruar klientëve garanci dhe cilësi në punën e tyre. Kompania investon në plotësimin e kërkesave të klientit dhe qëllimi i saj është realizimi i çdo projekti që i caktohet, qoftë nga klienti apo nga projektet e arkitektëve. Gjithashtu ofron izolim nga zhurma, nga i ftohti dhe i ngrohti si dhe punime për të dyja kategoritë.  Një shërbim tjetër mjaft i rëndësishëm janë sistemet hidraulike, mjaft cilësore dhe jetëgjatë, si dhe sistemet elektrike, të cilat janë një aspekt mjaft delikat i një shtëpie, duhen të jenë të cilësisë së lartë, për të qenë sa më jetëgjatë dhe pa probleme. Me një portofol mjaft të pasur në Ekspert.al... More
Elita BioProducts
Elita BioProducts sjell një gamë të gjerë produktesh të cilësisë së lartë, 100% handmade, 100% natyrale, pa kimikate për të gjithë ata që duan një lëkurë të freskët dhe të shëndetshme. Produktet e Elita BioProducts janë të krijuara me kujdes me përbërës natyralë, që ushqejnë lëkurën dhe nuk e dëmtojnë atë, ndryshe nga produktet që janë të mbushura me kimikate të ndryshme. Asgjë nuk mund të kurojë dhe mbajë lëkurën tuaj të shëndetshme dhe të bukur sesa produktet natyrale si lulet, vaji i ullirit, mjalti dhe frutat e ndryshme. Elita BioProducts ju ofron: - Shampo të ndryshme krijuar me përbërës natyrale - Çajra bimorë për reduktimin e stresit dhe jo vetëm - Serume rigjeneruese për fytyrën dhe flokët - Sapunë natyrale - Kremëra të ndryshme për lëkurën, fytyrën e flokët - Dezinfektantë me përbërës krejtësisht natyralë - Scrub-e të ndryshëm - Lip Balsam (për buzët), etj. Qëllimi i Elita BioProducts është të ofrojë për konsumatorin produkte të sigurta, pa përmbajtje kimikatesh dhe... More
Endri Art Work
Endri Art Work ofron pikturat me profesionale, me çmimet me te mira ne treg.  Piktura, vizatime, peizazhe, portrete, dhe tematika te tjera sipas deshires tuaj.  Mjafton te na dergoni nje foto tuajen apo te personave qe doni t'ua beni dhurate dhe ne kohe rekord realizojme portretet me te arrira per ju.  Piktura me peizazhe te ndryshme per t'i varur ne mur ne shtepine tuaj apo biznesin tuaj.  Endri Art Work realizon punime te personalizuara per kopshte, bare, restorante apo biznese sipas deshires tuaj.
Eta Lift Ashensorë
Etalift operon në treg prej 5 vitesh me një staf prej 20 personash. Secili antar i stafit është i certifikuar për fushën përkatëse. Me anë të seriozitetit të treguar në punë, Etalift është rritur dita ditës duke marrë projekte të rëndësishme përsipër duke përfshirë intitucionet më të rëndësishme të vendit tonë. Etalift është e bazuar në cilësinë e produkteve të përdorura, në koston që ka si shërbim dhe kohën e mirëmbajtjes. Produktet dhe shërbimi i ofruar lehtësojnë jetën e klientëve tanë. Ne ofrojmë te klientët tanë ide inovative për mirëmbajtje dhe modernizim. Ashensorët dhe shkallët elektrike janë prodhuar dhe ndërtuar nën standardet më strike të cilësisë duke kaluar përgjatë fazave të testimit për t'u siguruar që produkti përfundimtar është në gjendje perfekte për klientin tonë. Ne ndihemi të kënaqur ta prezantojmë veten si specialistë në Lift ENGINEERING dhe mund të ofrojmë shërbim ekspert ndër të tjera; instalimin, mirëmbajtjen, inspektimin, riparimet dhe... More