Mbajtese Aksesoresh Make Up

BM681619_F6FB
6, 500 Lek
2, 800 Lek
Kursen: 3, 700 Lek
I Disponueshëm
+
BalkMall
BalkMall është platforma e parë e-commerce në Shqipëri dhe Kosovë që zotëron d...


Mbajtese per aksesoret e make up dhe sende te tjera personale, si bizhuterite. 

Mund t'i perdorni dhe ne tavolinen tuaj te punes apo ne zyre dhe te vendosni aksesoret kancelarike.

Organizoni aksesoret tuaj te make up duke vendosur lloje te ndryshme te produkteve ne seksione te ndryshme.

Me kete mbajtese per aksesoret do te shmangni rremujen dhe do te lironi hapesiren ne tavolinen tuaj.

Materiali plastike cilesore.

Vjen ne 3 ngjyra roze, e bardhe dhe lejla. 

Rrotullohet 360 grade duke e bere me te thjeshte marrjen e produkteve kur t'ju duhen. 

Lahet, pastrohet dhe mirembahet lehtesisht.

Diametri: 25 cm

Lartesia: 25 cm 

Materiali:
Plastike e forte
Pesha:
1.9 kg
Vendi Prodhimit:
Kine
Ngjyrat
Ngjyra:
Lejla

Nuk u gjet asnjë vlerësim

Të Ngjashme

Transport Falas
2, 200 Lek
Transport Falas
1, 900 Lek
Transport Falas
1, 600 Lek
Transport Falas
1, 850 Lek
Transport Falas
11, 000 Lek
Transport Falas
1, 600 Lek
Transport Falas
2, 700 Lek
Transporti

Transport i Shpejtë në Shqipëri, Kosovë & Maqedoni

Pagesat

Mënyrat e Pagesave në BalkMall

Kthimi & Rimbursimi

Deri në 15 Ditë